۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه

  درباره ما

تاريخ ثبت : ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ ساعت ۹ و ۰۹ دقیقه

درباره ما

شرکت رایان سفیر پایتخت به شماره ثبت 425192 شرکتی است مهندسی - مشاوره ای ، که از تاریخ 17/03/91 بصورت تخصّصی در حوزه انفورماتیک به فعالیّت اشتغال دارد .

خط مشی انتخابی مدیران این شرکت در روند های پیش روی ، تلفیقی از دو خط مشی : رهبریِ اخلاق محور و تمایز در بازارِ روابط عمومی محور است !ضمن اینکه ، از دو خط مشی حفاظتی )دفاعی و حمله ای) نیز ، جهت حراست از مجموعه های درون سازمانی خود بهره جسته ، تا ضمن حفظ وضعیّت کلّی خود ، استحکامات استراتژیکی برای تمامی متعاملین با این شرکت تعیین نموده باشند !

گرایشهای فعّال و تعاملی و نیز پارادایم های متعدّدِ تجویزی ، توصیفی و حتّی ترکیبی نیز ، درشکل گیری استراتژی این شرکت بسیار حائز اهمیت بوده اند ولی هیچیک به تنهایی تأمین کننده ی سلائق و خواسته های مسئولین این شرکت نبوده و نیستند!زیرا نگاه متولّیان امر در این شرکت ، نگاهی فراسازمانی است که نه تنها به کسب منافع مادّی صِرف برای خود ، بلکه به پیاده سازی نوعی روابط عمومیِ منقّش به دین و اخلاق می اندیشند.

مطالب یاد شده به مقوله ی فعالیّتِ اقتصادیِ توأم با پژوهش در این شرکت اَنجامید تا در نتیجه ی آن محصولاتی بالقوه طراحی و یا جهت طراحی ، در دستور کار قرار گیرند که تحقّق آنها به تعبیر برخی کارشناسان ، استارت تحوّلات چشمگیر سالهای آتی خواهد بود.


اهداف این شرکت را می توان در دو سرفصل ذیل بیان کرد:

الف : درحوزه ی اقتصادی :

. دست یابی به جایگاه اوّلین و برترین شرکت مهندسی - مشاوره ای در کشور که توانسته با طرّاحی و اجراء نوعی مدلِ بازاریابی تجاری ، همزمان و به صورت تخصّصی ( با بهره گیری از مجوز های لازم ) به فعالیّت فرهنگی و اجتماعی نیز بپردازد .

.پیاده سازی مدلی از فروشگاه زنجیره ای به منظور تأمین و ارائه ی خدمات و کالای مورد نیاز مخاطبان در حوزه های اطلاع رسانی تجاری و بازاریابی .
.ارتقاء برند تجاری .

4 . سهولت در برقراری ارتباط با طیف هایِ مختلف اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و ... کشور ، به منظور مرتفع سازی بخش اعظمی از نیازهای تجاری ایشان . 

5. فروش محصولات طراحی شده در حجم بسیار کلان و کسب منافع مادّی و معنوی .

6.تهیه ی انواع سبد خرید ، محتوی کالا و خدمات متنّوع اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی ، شامل سبد مصرفی ، حمایتی و تشویقی جهت تأمین نیازهای مشتریان .

7 . تحریک رقبای تازه به وجود آمده به چالش و تکاپو جهت ورود ایشان به رقابتی سالم با این شرکت با هدف هم زیستی مسالمت آمیز .
8 . قرار گرفتن نام این شرکت در کنار نام برترین کارآفرینان کشور ، با تحققّ اشتغال زایی پایدار .

ب : در حوزه ی اجتماعی ، فرهنگی :

1 . تعریف و پایه گذاری سبکی اسلامی ، ایرانی در حیطه ی بازاریابی به منظور نیل به رفاهِ اجتماعیِ بیشتر با عنوان اطلاع رسانی تجاری .
2. 
القاء امید در جوانان ، به منظور ورود ایشان به عرصه ی کسب و کار .
3. 
ترویج بیش از پیش مباحث اجتماعی و فرهنگی در بین نوجوانان و جوانان .
4. 
تخصیص و هبه بخشی اعظمی از درآمدهای خالصِ حاصل از فعالیّت های تجاری ، به مباحث آموزشی در حوزه های فرهنگی و اجتماعی با استراتژی پیشگیری ، خصوصاً آموزش مهارتهای زندگی ، مهارتهای قبل ، حین و پس از ازدواج ویژه ی افراد مجرّد و در شُرُف ازدواج و متعاقباً حمایتهای مالی و ترویج این سنّت حسنه در جامعه البته به واسطه ی موسّسه خیریّه کوثر، به ترتیب شامل :

الف : ازدواج ، عشق ، خوشبختی ، بلوغ ، انحرافات جنسی و مهریه ، ویژه افراد مجرّد .

ب احکام زناشویی ، مبانی اسلامی روابط جنسی زن وشوهر ، زفاف ، دوران بارداری ، دوران شیردهی ، حقوق متقابل زن و شوهر ، همسرداری ، فرزند پروری ، حقوق فرزند بر والدین و طلاق ، ویژه افراد در شُرُف ازدواج .

رسالت این شرکت : رسالت بی بدیل این شرکت ایفاء نقش مشاور و ارائه ی تعریف جدیدی از یک الگوی روابط عمومی نوین و فرآوری شده درلایه های متعدّد اجتماع است . عملکردی پایه ای که به طور محسوس و ملموسی به ایجاد حُسن نیّت بین بین تمامی فعّالان اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و ... ختم خواهد شد

http://rspm.ir/

محصولات این شرکت :
در ذیل عناویل محصولات و نمایندگی های قابل واگذاری این شرکت درج گردیده است .
مجری برگزاری کارگاه های آموزشی در تمامی حوزه ی مهندسی – مشاوره ای 
نمایندگی بیلبورد جیبی هوشمند
نمایندگیِ سیستم های ارزش افزوده یِ سامانه ی پیام کوتاه
نمایندگی هوشمندسازی نهادهای دولتی و خصوصی
عکسبرداری پانورما و تولید تور مجازی
واگذاری اینترنت پرسرعت
تولید و پخش نرم افزارهای تحت وب و ویندوز
نمایندگی فروش هاست و دامنه
فروش سخت افزارهای رایانه ای
10 تولید وپخش نرم افزارهای چند رسانه ای

ما با ایجاد ارتباطی اثربخش بین شما و مشتری هایتان به خلاقیت در اطلاع رسانی و نیز ماندگاری در اذهان عمومی همراه شما هستیم تا با اقتدار در آرامش به اوج برسید.

سفیر پایتخت با کسب سالها تجربه موفق در عرصه تبلیغات و با بهره گیری از فن آوری نوین و همچنین توجه به جدیدترین استانداردهای جهانی و تطبیق آن با فرهنگ اسلامی و سلیقه ایرانی و همکاری جمعی از آموختگان مهندسی کامپیوتر، فن آوری اطلاعات، طراحی، گرافیک، عکاسی، معماری، اقتصاد و بازرگانی قادر گردیده تا کارنامه درخشانی را از خود برجای گذارد و محصولات متمایزی را ارائه نماید.

تمرکز مدیران شرکت سفیرپایتخت به صورت یک گروه کاملا تخصصی معطوف به طراحی و ایجاد اثرهای برجسته، با  بهره گیری از آخرین دستاوردهای هنر و تکنولوژی و کاربردهای آن در عرصه های اداری، تجاری، صنعتی، آموزشی،فرهنگی، هنری،اقتصادی، انتخاباتی و تبلیغاتی می باشد.

سفیرپایتخت قادر است با بهره گیری از کادر مجرب خود در حوزه های اشاره شده انتظارات شما و مشتریتان را برآورده سازد