۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹ و ۵۸ دقیقه

  راهنمای خرید لپ تاپ برای خانه

تاريخ ثبت : ۱ دی ۱۳۹۲ ساعت ۹ و ۳۲ دقیقه

راهنمای خرید لپ تاپ برای خانه

خرید لپ تاپ برای تمامی افراد خانه باید طوری باشد که نیازهای همه آن ها را رفع کند پس به فکر خرید لپ تاپ با قیمت بالا باشید.

اولویت اول را دریچه صفحه نمایشی بزرگ با رزولوشن بالا است را برای شما انتخاب می کند چرا که ممکن است پدر خانواده به وبگردی با آن بپردازد یا مادر خانواده با این لپ تاپ فیلم تماشا کند.

اولویت دوم داشتن گرافیکی بالاست چرا که فرزند خانواده به بازی کردن به آن خواهد پرداخت. کارت گرافیک مجزا هم راه خوبی است اکثر لپ تاپ‌های امروزی علاوه بر دارا بودن یک پردازنده گرافیکی متوسط که بر روی پردازنده اصلی قرار گرفته، از یک کارت گرافیک قدرتمند، برای انجام اموری مانند بازی برخوردارند. پس پردازنده‌های چهار هسته ای بهترین گزینه برای خانواده شماست.

\"\"

اولویت سوم وزن و اندازه لپ تاپ به همراه فضای ذخیره سازی(هارد) است چرا که اگر قصد مسافرت دارید و می خواهید لپ تاپ هم کنار شما در این مسافرت باشد پس در انتخاب آن دقت کنید تا در پروازهایتان و یا در اتومبیل بتوانید آن را روی پایتان قرار دهید(البته توجه داشته باشید قرار دادن لپ تاپ در دراز مدت باعث خستگی شما می شود).

فضای ذخیره سازی بالا هم اولویت مهمی است چرا که ممکن است کلی عکس و فیلم شخصی داشته باشید هارد 1 ترابایت برای ذخیره سازی فایل شخصی شما مناسب می‌باشد.

اولویت چهارم انتخاب گارانتی و خدمات پس از فروش است که بهتر است با نیاز و سلیقه خودتان گارانتی و خدمات پس از فروش را مدنظر داشته باشید.

و در نهایت صفحه نمایش لمسی، هارد و طول عمر زیاد باتری هم در گام های بعدی با سلیقه و نیاز خانواده شما در اولویت های بعدی قرار می گیرند

 


بستن