۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲ و ۲۱ دقیقه

  چطور کلیه عکس‌های موجود در هر سایتی را دانلود کنیم

تاريخ ثبت : ۱ دی ۱۳۹۲ ساعت ۹ و ۲۰ دقیقه

چطور کلیه عکس‌های موجود در هر سایتی را دانلود کنیم

ذخیره کردن تک تک عکس‌های موجود در یک سایت کار ساده‌ای است، اما اگر بخواهید کلیه عکس‌های موجود در سایت را با هم ذخیره نمایید، قضیه کمی فرق خواهد کرد. در این مقاله قصد داریم به شما همراهان همیشگی زومیت، آموزش دهیم که چگونه تنها با چند کلیک، کلیه عکس‌های موجود در هر سایتی را دانلود کنید. البته این آموزش مختص کاربران مرورگر کروم است، ولی اگر از مرورگر فایرفاکس‌ استفاده می‌کنید برای شما هم یک راه حل داریم که در ادامه مقاله آن را اعلام می‌کنیم.

قدم اول

ابتدا افزونه Image Collector را بر روی مرورگر کروم خود نصب کنید.

قدم دوم

پس از نصب این افزونه، یک آیکان عکس را بر روی نوار آدرس مرورگر خود مشاهده می‌کنید. البته به شرطی که سایت مورد نظر شما حاوی عکس باشد.

قدم سوم

برای انجام تنظیمات لازم برای دریافت عکس‌های سایت، بر روی این آیکان کلیک راست کنید. گزینهOption را انتخاب کرده و سپس نوع فایل‌های مورد نظر (مثلاJPG یاGIF یا ...) و مینیمم سایز مورد نظرتان را انتخاب کنید

قدم چهارم

به برنامه اجازه دهید به اکانت‌های گوگل درایو یا دراپ‌باکس شما دسترسی داشته باشد تا یک فولدر جدید در این حساب‌های ابری ایجاد کند.

قدم پنجم

زمانی که قصد دارید عکس‌‌های سایتی را دانلود کنید، تنها کافی است بر روی همان آیکون عکس، کلیک کنید. در‌این‌ صورت یک اعلامیه به شما نمایش داده می‌شود. بر روی گزینهUpload Images کلیک کنید تا عکس‌های سایت مورد نظر شما در فضای آنلاین ابری‌تان نیز ذخیره شود.

اما اگر از مرورگر فایرفاکس استفاده می‌کنید، ما افزونه Image Download II را به شما معرفی می کنیم.